Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Końskie

Końskie, świętokrzyskie

  • 1 499 000 zł
  • 200,31 m²
  • 7 483,40 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof

Skontaktuj się

Dom Końskie

Końskie, świętokrzyskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

1 499 000 zł

200,31 m²

7 483,40 zł/m²

Dom Końskie

Zaktualizowane: 16 maja 2026

1 499 000 zł 200,31 m² 7 483,40 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
3 296 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2015

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

3 296 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2015

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 499 000 zł (7 483,40 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 200,31 m², 6 pokoi, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2015
  •   materiał budowy: bloczki
  • Działka: 3 296 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła; ogrzewanie: biomasa
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: tak (3 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: MK-Nieruchomości, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 227

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Stąporkowa. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów leśnych, co zapewnia ciszę, prywatność i komfort codziennego życia z dala od miejskiego zgiełku. Jednocześnie lokalizacja gwarantuje wygodny dojazd do centrum Stąporkowa, a dzięki dogodnym połączeniom drogowym możliwy jest również sprawny dojazd do Warszawy. (...)

Agent

Krzysztof

600 990...

600 990 581

600 990 581

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof

600 990...

600 990 581

600 990 581

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl